circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Школярам розповіли як ефективно підготуватися до ЗНО

16.01.2019, 18:54

text
Поділитися:

Цьогорічне ЗНО стартує у травні тестом з математики й завершується 13 червня іспитом з хімії. Реєстрація на основну сесію почнеться 5 лютого й триматиме до 25 березня. Для вступу до вишу абітурієнти подаватимуть сертифікати одразу з трьох конкурсних предметів — обов’язкової української мови та літератури і двох на вибір. Проекзаменувати себе можна і на пробних тестах.

Завдання, ручка і бланк для відповідей — цьогорічне ЗНО не за горами. Перевірити власні сили абітурієнти можуть і на пробному тестуванні. Втім умови тут наближені до реальних. Тож хвилювання тут не менше, ніж на справжніх тестах. Випускники ліцею “Логос” до оцінювання готуються посилено. Керуються правилом — щоби від зубів відскакувало. Студіюють правила українського синтаксису.

Крістіна навчається в 11-му класі. Минулоріч вже випробовувала власні сили — тестово склала українську мову та літературу й отримала 170 балів. Каже: результат планує покращити вже на основній сесії. Випускник Данило планує складати ці ж предмети. Вони йому потрібні для вступу до вишу. Після школи має намір вивчати у столиці міжнародне право.

Для кращого засвоєння матеріалу у ліцеї розробили навчальний цикл з підготовки до ЗНО — батьків та учнів знайомлять із правилами вступу до вищих навчальних закладів, влаштовують і додаткові заняття з найпопулярніших серед випускників предметів — української мови та літератури, математики, іноземної та історії.

Тренуються учні у наближених до реальних умовах — на виконання завдання виділяється 3 години. На тестах з української мови та літератури — це 60 питань, робота з текстом і твір. Головне, зосередитись і діяти вдумливо – кажуть фахівці.

Реєстрація на пробне ЗНО цьогоріч стартувала 8 січня й завершиться 31-го. Тестування відбудеться у березні – з обов’язкового предмету — української мови і літератури, а також історії, математики, біології, географії, фізики, хімії та іноземної мови.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: