circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Школярі Біленького отримали нову медіатеку

11.05.2018, 07:20

text
Поділитися:

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль побував у новоствореній медіатеці, що відкрилася у Біленьківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Запорізького району. Для почесних гостей учні та вчителі влаштували невелику виставу, аби представити свою медіа теку, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Очільник регіону подякував малечі за виставу, а також наголосив, що завдяки реформі децентралізації та програмі інклюзивної освіти, які були ініційовані Президентом України Петром Порошенком та втілюються в життя Кабінетом Міністрів України, нині на місцях люди бачать реальний розвиток своїх громад.

– Загалом у Запорізькому районі згідно з планом розвитку інклюзивної освіти заплановано відкриття девя’ти медіатек. І сьогодні ми відкрили восьму з них. Адже ми прагнемо, аби вона була в кожній інклюзивній школі. Медіатека в Біленьківській школі з’явилася за підтримки благодійного фонду Порошенка. Та й це не все, адже тут ми бачимо в дії ще один позитивний приклад реформ. Створивши громаду, люди змогли залучити соціально відповідального інвестора. Минулого року, за підтримки компанії «Нібулон», ми в цій школі відкрили комп’ютерний клас та сучасне футбольне поле. Думаю, що подібні речі, які відбуваються в об’єднаних територіальних громадах, дають людям реальне розуміння, що ця реформа, так би мовити, влучає в ціль і є дієвою та правильною, – зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

За даними Департаменту освіти облдержадміністрації, в 2017-2018 навчальному році в цьому закладі навчається понад 540 дітей. Навчання за інклюзивною формою здійснюється в трьох класах для п’яти дітей з особливими освітніми потребами.

Медіатека – це не просто бібліотека, це той простір, де діти зможуть знайти нових друзів, поділитися цікавою інформацією, допомогти один одному вивчити уроки. Тут є інтерактивний куточок, де діти працюють на ноутбуках з виходом в інтернет, стелажі з різноманітними книгами – від величезних тематичних енциклопедій до новинок сучасної літератури, і навіть зона відпочинку з іграшками, пазлами і конструктором.

У вересні минулого року рішенням Запорізької обласної ради було виділено кошти з обласного бюджету на оснащення сучасних медіатек у 25 закладах загальної середньої освіти, в яких організовано навчання за інклюзивною формою. Загалом за 2017 рік на оснащення медіатек у 35 закладах загальної середньої освіти з обласного бюджету виділено близько 5,5 млн. грн. Додатково оснащено за кошти місцевих бюджетів 22 сучасні медіатеки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: