circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Школярка із Мелітополя здобула перемогу на всеукраїнському конкурсі

04.10.2019, 12:55

text
Поділитися:

У Міжнародному дитячому центрі «Артек» відбувся фінал IX Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Серед переможців є і представниця Запорізької області.

Загалом у конкурсі взяли участь 23 команди-переможниці регіональних етапів.

Учасники змагалися в кількох блоках: представленні літературно-музичних, художньо-спортивних композицій «Молодь обирає здоров’я», конкурсі плакатів, фотографій, вікторині «Що я знаю про здоровий спосіб життя».

Команди продемонстрували свої виступи на тематику здорового способу життя, використовуючи вокальні, хореографічні, театральні та спортивні здібності.

Переможців і призерів фестивалю у конкурсі літературно-музично-спортивних міні-композицій нагороджено дипломами.

У номінації конкурсу малюнків, плакатів і фотографій ІІ місце посіла учениця Костянтинівського навчально-виховного об’єднання № 1 Мелітопольського району Анастасія Шепель.

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я» проводиться щорічно з метою популяризації та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді.

Завдання фестивалю: активізація молодіжного руху за здоровий спосіб життя; набуття та засвоєння дітьми і молоддю нових знань про здоровий спосіб життя; підвищення рівня інформованості молоді з питань профілактики тютюнокуріння, алкоголізму, наркоманії, захворювань на ВІЛ/СНІД, інфекцій, що передаються статевим шляхом, тощо; популяризація технологій навчання щодо формування здорового способу життя тощо.

Фестиваль проводиться Міністерством молоді та спорту України, Міністерством освіти і науки України за участю Українського державного центру позашкільної освіти, Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», Всеукраїнського молодіжного центру, Одеського валеологічного центру.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: