circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Широківська громада отримала спецавтівку для людей з інвалідністю

11.01.2020, 11:36

text
Поділитися:

Заступниця директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ірина Разуваєва з робочою поїздкою відвідала Широківську об’єднану територіальну громаду та розташовані на її території об’єкти соціальної сфери. Було проведено нараду, на якій фахівці розглянули й обговорили актуальні питання надання соціальних послуг жителям громади.

Також в ході робочої поїздки КУ «Центр соціальних послуг Широківської громади» урочисто передали новий спеціально обладнаний мікроавтобус, який може комфортно та безпечно перевозити осіб з інвалідністю (з порушеннями опорно-рухового апарату) та людей з маломобільних категорій.

Його було придбано коштом державного бюджету в рамках урядової програми «Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю».

Авто укомплектоване пасажирським підіймачем, що керується дистанційним пультом і перехідним містком для зручності. Основні технічні параметри відповідають директивам безпеки ЄС.

Надалі користуватися автомобілем зможуть мешканці Широківської громади. Зокрема, особи з інвалідністю, у тому числі діти, які мають порушення опорно-рухового апарату або інші захворювання, пересуваються за допомогою технічних засобів реабілітації, інші маломобільні групи населення.

Так, особи з інвалідністю, що проживають у громаді, зможуть оперативно, комфортно та безпечно дістатись потрібного місця, установи, підприємства, органу влади тощо, а також брати участь у масових заходах, які проходять в громаді чи Запоріжжі. Послуги з перевезення надаватимуться безкоштовно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: