circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Сільські школи Запорізької області отримають 6 автобусів

20.08.2018, 12:20

text
Поділитися:

На новий навчальний рік у Запорізькій області буде придбано ще шість автобусів для підвезення дітей до опорних шкіл у сільській місцевості.

Як повідомили в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації, вже відбувся аукціон на придбання шести автобусів для сільської місцевості на умовах співфінансування на суму 10 млн. 350 тис. грн.: у тому числі за рахунок освітньої субвенції 5,9 млн. грн., за рахунок залишків освітньої субвенції попереднього року 76,8 тис. грн., за рахунок місцевих бюджетів 4,2 млн. грн. Наразі триває завершення процедури закупівель.

Шкільні автобуси отримають Веселівська, Комишуваська, Воскресенська, Підгірнінська територіальні громади, а також Приморський та Михайлівський райони.

Крім цього, Воскресенська та Гуляйпільська громади за власті кошти придбали по одному автобусу для підвезення учнів та вчителів.

На сьогодні у 532 населених пунктах до 341 школи підвозять 11,7 тисячі учнів. Наразі в регіоні придбано 215 шкільних автобусів, а цього року автопарк поповниться ще шістьма машинами.

Для того, щоб оновити автобусний парк та розвантажити деякі маршрути, у сільській місцевості для шкіл необхідно ще близько 70 шкільних автобусів.

Як відзначила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, Запорізька область входить до числа 11 областей, що на 100% використали кошти, надані з державного бюджету місцевим для закупівлі автобусів. Загалом на ці цілі цього року виділено 200 млн. грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: