circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Сімейні амбулаторії Запоріжжя працюють за вимогами надзвичайної ситуації

03.04.2020, 08:51

text
Поділитися:

Медична допомога в центрах первинної медико-санітарної допомоги на період надзвичайної ситуації, спричиненої гострою респіраторною хворобою COVID-19, надається як при особистому зверненні пацієнта, так і в разі виклику бригади з надання невідкладної допомоги.

У центрах первинної медико-санітарної допомоги наявні експрес-тести на виявлення коронавірусу. Також організовані мобільні медичні бригади з проведення забору біологічних матеріалів від пацієнтів з підозрою на СOVID–19 для діагностики методом експрес-тестування та у разі необхідності – полімеразної ланцюгової реакції.

Виїзд бригади до особи, щодо якої є підозра інфікування СOVID – 19, здійснюється за направленням лікаря загальної практики – сімейного лікаря або медичного працівника, який надає екстрену (невідкладну) медичну допомогу.

У цілодобовому режимі продовжують працювати травматологічні пункти в КНП «Міська лікарня екстреної і швидкої медичної допомоги» та КНП «Міська лікарня №9».

Щодо консультацій та проведення роз’яснювальної роботи серед населення з питань профілактики та лікування гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, рекомендовано звертатися за наступними телефонами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: