circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Система «ProZorro» дозволила зекономити державним адміністраціям 3,5 млн гривень

12.12.2017, 14:23

text
Поділитися:

Підбито підсумки здійснення апаратами та структурними підрозділами обласної і районних державних адміністрацій допорогових публічних закупівель в електронній системі «ProZorro» за ІІІ квартал 2017 року.

За даними моніторингу, який проводиться Департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, протягом звітного періоду 89 замовників провели 738 процедур закупівель очікуваною вартістю 42 млн. грн., за якими укладено 735 договорів на загальну суму 40,4 млн. грн. Майже половина процедур закупівель (48,8 %) здійснені конкурентним способом, що сприяло ефективності та прозорості закупівельного процесу. Загальна підтверджена економія коштів платників податків за цими процедурами склала 936,72 тис. грн. або 6,5 % від їх очікуваної вартості.

З початку року замовниками конкурентним способом здійснено 805 процедур закупівель, що становить 44,2 % від їх загальної кількості. Підтверджена економія коштів платників податків за конкурентними процедурами за цей період досягла 3,52 млн. грн. або 10,6 % від їх очікуваної вартості.

Ця робота й далі вдосконалюється. Так, з метою підвищення якості організації публічних закупівель, мінімізації ризиків та можливих порушень вимог нормативних документів у цій сфері облдержадміністрація постійно надає замовникам методологічну допомогу, інформує про новини у законодавстві, важливі події. На веб-порталі облдержадміністрації для використання замовниками у роботі розміщені, зокрема, актуальні нормативно-правові акти з питань публічних закупівель; рекомендації з практичних питань планування закупівель; 211 примірних специфікацій на предмети закупівлі, які розроблені комунальною установою «Центр публічних закупівель» Запорізької обласної ради.

Крім цього, для замовників проведено селекторний методологічний семінар з питань здійснення та моніторингу ними допорогових публічних закупівель; семінар-тренінг на тему: «Огляд системи онлайн закупівель PROZORRO на прикладі роботи електронного майданчика «OPEN TENDER ДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ» (ТОВ «ЮКРЕЙН ПРОПЕРТІ ГРУПП») та результати моніторингу в PROZORRO». У заходах взяли участь понад 150 представників замовників місцевих державних адміністрацій області, обласної ради та комунальних установ/закладів області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: