circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

До складання ЗНО допустять абітурієнти з порушеннями зору

23.02.2018, 10:34

text
Поділитися:

Цього року вперше у Запорізькій області проводитиметься апробація технології проведення ЗНО для осіб із порушеннями зору, які в процесі навчання використовують рельєфно-крапковий шрифт – шрифт Брайля. Апробаційне тестування відбудеться під час додаткової сесії ЗНО з 2 по 11 липня.

Як пояснили в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації, особи з порушеннями зору, які візьмуть участь в апробаційному тестуванні та матимуть його результати з української мови і літератури, математики або історії України, зможуть використати їх під час вступу на навчання до закладів вищої освіти на загальних підставах. Крім цього, вони зможуть брати участь у конкурсному відборі за результатами вступних іспитів 2018 року, які проводять заклади вищої освіти, або результатами ЗНО 2016, 2017, 2018 років у будь-яких комбінаціях за їхнім вибором (за умови надання довідки про участь в апробаційному тестуванні).

Проте результати апробаційного тестування не будуть зараховувати як оцінку за державну підсумкову атестацію.

Реєстрація для участі в апробаційному тестуванні триває до 19 березня за стандартною процедурою. Особа, яка успішно зареєструвалася, отримає від регіонального центру оцінювання якості освіти сертифікат ЗНО, інформаційний бюлетень, реєстраційне повідомлення учасника ЗНО та довідку, що підтверджує участь в апробаційному тестуванні.

Нагадаємо, триває реєстрація на основну сесію ЗНО-2018.

На ЗНО винесено 11 предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, німецька, французька, іспанська мови. Кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більше як із чотирьох навчальних предметів із затвердженого переліку. При цьому тести з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії перекладатимуться кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами з урахуванням реєстраційних даних учасників ЗНО.

Реєстрація для участі в ЗНО-2018 триватиме до 19 березня. Основна сесія відбудеться у період з 22 травня до 13 червня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: