circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Соціальні робітники відвідали сім`ї, які перебувають у складних життєвих обставинах

01.11.2017, 16:05

video text
Поділитися:

У родині Вікторії Семичасткової — троє дітей. Матір-одиначка мешкає в однокімнатній квартирі по вулиці Сєдова. Поки що жінка ніде не працює. На облік потрапила п’ять років тому. Тоді експерти засумнівалися чи зможе жінка стати хорошою матір’ю. Сама Вікторія каже, соцробітники приїздять до неї кожні три місяці.

Такі родини регулярно відвідують правоохоронці, соціальні служби і ювенальна превенція. Батьків, які не виконують свої обов`язки, штрафують або позбавляють батьківських прав.

Наступна адреса, де побували інспектори – квартира по вулиці Правди. Журналістів сюди не пустили. Після розмови з батьками, cоцробітники розповіли: на облік ця родина потрапила через байдужість, адже не займалася навчанням дитини.

Дії ювенальної поліції постійно критикуються. Дехто каже, перевірки можуть нести корупційну складову і використовуватися у вимаганні грошей у родин. Інші стверджують, що це втручання у приватне життя. Самі представники ювенальної превенції кажуть, дітей забирають в останнію чергу.

У липні цього року в Нацполіції відділ ювенальної поліції переформатували в управління. А його роботи має пройти повне перезавантаження.

Наталія Гордибакіна, Владислав Овчаренко

Телеканал “Z”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: