circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Соціально незахищеним запоріжцям нагадують про ризики міграції

30.08.2018, 09:52

text
Поділитися:

У Бердянську проводиться інформаційно-просвітницький захід з нагоди Дня знань «Безпечна міграція». Організатором чотириденної інформаційної кампанії виступили Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації спільно із Запорізьким обласним центром соціально-психологічної допомоги.

Головна її мета полягає у підвищенні обізнаності уразливих верств населення, молоді, осіб, що перебувають у складних життєвих обставинах, стосовно питань торгівлі людьми та безпечної міграції; формуванні свідомого ставлення до міграційних намірів та мінімізації вірогідності потрапляння в ситуацію торгівлі людьми; профілактиці соціально негативних явищ, складних життєвих обставин та підвищенні рівня правового та особистісного потенціалу осіб; приверненні уваги державних інституцій та населення до проблеми торгівлі людьми.

Загалом до просвітництва з цих питань фахівці залучили 17 осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах та шукають роботу як у межах України, так і за кордоном.

Для учасників заходу у перший день провели лекторії фахівці Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Бердянського міського центру зайнятості та Управління державної міграційної служби України у Запорізькій області. Після опанування головних тем, що пов’язані з міграцією, а саме: правові аспекти допомоги постраждалим від торгівлі людьми, особливості працевлаштування за кордоном, безпечний виїзд за кордон, програмою запланована робота психокорекційних груп.

Організатори підготували для учасників і розважальну програму. Так, передбачено провести Театр безпеки-небезпеки та акцію «Лабіринт можливостей». Варто зазначити, що з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми у Запоріжжі вже відбулася акція «Лабіринт можливостей», яка користувалась попитом серед місцевих учасників. Чимало запоріжців активно і з цікавістю брали участь у лабіринтах міграційних можливостей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: