circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Соціологи розповіли про бачення городянами змін у місті

28.12.2017, 12:08

text
Поділитися:

Соціологічна служба MSL Group опублікувала результати дослідження політичної обстановки в Запоріжжі. На вулицях міста протягом грудня було опитано 788 городян. Вони оцінили зміни, що відбулися в Запоріжжі за останній рік. 51% респондентів підтвердили, що спостерігаю певні зміни в кращу сторону, а 16% – що такі зміни є реальними. Зміни у гірший бік помітили лише 6% опитаних, суттєві зміни до гіршого – ще 1,8% городян.

72% опитаних вбачають зміни на краще в ремонтах доріг та тротуарів, 24% – в озелененні та створенні нових паркових зон, 12% – в відновленні вуличного освітлення, 11% – в прибиранні сміття, 9% – загалом у зовнішньому вигляді міста, ще 8,7% – у благоустрої, а 8,3% – у створенні нових дитячих та спортивних майданчиків. 8% констатували покращення роботи транспорту, а 5,7% – діяльності комунальних служб.

Зазначимо, в цьому році у місті було відремонтовано 745 тис. кв. м. доріг. Збудовано 7 великих шкільних спортивних стадіонів. Завершено перші два етапи реконструкції проспекту Маяковського. Відновлено роботу трьох дитячих садочків.

Незадоволення найчастіше викликає цінова політика (36%), зниження охайності міста (майже 33%), стан екології (11,5%), робота транспорту (9,8%) та стан злочинності (6,6%).

Якби вони мали можливість поліпшити одну зі сфер міського господарства, 15,5% опитаних назвали стан доріг, 14% – роботу транспорту, 13,5% – екологічне становище, 7,2% заявили про добудування мостів, а 4,4% – покращення рівня життя городян. Майже стільки ж, по 4,2%, згадали про ремонт та обслуговування будинків та озеленення, а 4% – про благоустрій загалом.

У планах міської влади на 2018 рік: продовження будівництва нового терміналу у Запорізькому аеропорті, початок реконструкції Дубового гаю, закупівля нових великих автобусів, збирання ще 5 трамваїв. У ремонті доріг планується приділити більше уваги капітальним ремонтам та реконструкціям. На ремонт міських магістралей у бюджеті міста передбачено 477 млн. гр.

Діяльність мера Володимира Буряка позитивно оцінюють 32,4% респондентів, 40,9% – скоріше позитивно і лише 5,6% – негативно. Якби вибори міського голови відбулися найближчими вихідними, Володимир Буряк набрав би 54,3% голосів, Вячеслав Богуслаєв – 4,6%, Петро Сабашук – 1,6%, Сергій Кальцев та Микола Фролов – по 1,5%, Ігор Артюшенко – 1,3% інші діячі – менше одного відсотку голосів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: