circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Соціологи заявили про зростання індексу публічності міського голови Запоріжжя

03.05.2018, 14:52

text
Поділитися:

За рік індекс публічності міського голови Запоріжжя Володимира Буряка збільшився на 19%. Такі дані досліджень громадянської мережі «ОПОРА», яке проводилося протягом лютого-квітня 2018 року в усіх обласних центрах України.

Згідно досліджень «ОПОРИ», індекс публічності міського голови Володимира Буряка в 2017 році склав 60%. Це на 19% більше, ніж за даними досліджень, отриманими за підсумками 2016 року.

Динаміка зростання індексу публічності міського голови є найбільш стрімкою щодо інших представників місцевої влади, діяльність яких аналізували експерти «ОПОРИ».

Зміцнення позицій запорізького міського голови експерти «ОПОРИ» пов’язують зі збільшенням обсягу оприлюдненої інформації про його роботу, в тому числі на офіційному сайті Запорізької міськради. Також тенденція пов’язана з активізацією роботи Володимира Буряка в публічній сфері, проведенню особистих зустрічей та публікацією текстів в соціальній мережі «Фейсбук».

За даними досліджень, в цілому в порівнянні з 2016 роком Індекс публічності органів місцевого самоврядування Запоріжжя виріс на 5%.

Найнижчий рівень публічності серед трьох об’єктів дослідження зафіксовано за депутатським корпусом Запорізької міської ради. У порівнянні з 2016 роком він знизився на 15%.

При цьому показник публічності виконавчих органів Запорізької міської ради демонструє позитивну динаміку. За підсумками 2017 року він зріс на 15% в порівнянні з торішнім.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: