circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Спеціалісти центру “Карітас” нададуть психологічну підтримку людям, які постраждали внаслідок АТО

03.11.2017, 12:34

video text
Поділитися:

Саме звідси починається “КарітасХАБ”. Центр із надання допомоги населенню. Адміністратор приймає всіх охочих. Реєструє в книзі. Дізнається про проблеми, а потім направляє до інших спеціалістів. Кожного дня відвідувачів стає більше.

Після адміністратора люди йдуть до кризового центру. У цьому кабінеті працюють консультанти. Це спеціалісти, які приймають та дають оцінку стану людини та ситуації загалом. А якщо пацієнти не отримують достатньої допомоги, їх перенаправляють до інших консультантів.

А ось і центр розвитку громад. Тут працюють спеціальні тренери, а також менеджери з організації заходів. Це люди, які цілеспрямовані на покращення як однієї людини, так і громади в цілому. Особливо цього потребують люди та міста в зоні АТО.

А це кабінет психолога. Тут можна поспілкуватись із спеціалістами та отримати просто підтримку або пораду. Особлива увага приділяється дітям та підліткам. За допомогою терапії на піску психолог бачить, які в них проблеми.

Експерти центру кажуть, головне, якщо у людини є проблема, – її не треба замовчувати. А також можна звертатись у “Карітас”. Він знаходиться на вулиці Симафорна, 8.

Карина Рибачонок, Ірина Хомутська

Телеканал “Z”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: