circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Спікер відвідав будівництво терміналу у запорізькому аеропорту

21.11.2019, 12:13

text
Поділитися:

Дмитро Разумков відвідав будівництво пасажирського терміналу Міжнародного аеропорту «Запоріжжя». Про це на своїй публічній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» повідомив міський голова Володимир Буряк.

Міжнародний аеропорт «Запоріжжя» – один з найбільш важливих інфраструктурних об’єктів не лише нашого регіону, а й всієї України. Завдяки реалізації міської програми аеропорт активно розвивається.

Завершено капітальний ремонт злітно-посадкової смуги, на завершальному етапі будівництво нового пасажирського терміналу запорізького аеропорту. Проєкт реалізується за рахунок коштів бюджету міста, аеропорту, кредитних ресурсів. Відзначимо, відповідну міську програму було розроблено за дорученням міського голови Володимира Буряка, який контролює її виконання.

Розвиток Міжнародного аеропорту «Запоріжжя» привертає увагу органів центральної влади. Не став винятком Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков. Сьогодні, за запрошенням міського голови Володимира Буряка, Голова Верховної Ради України відвідав будівництво нового пасажирського терміналу запорізького аеропорту. Нагадаємо, 20 та 21 листопада Дмитро Разумков перебуває у Запоріжжі з робочою поїздкою.

Відвідавши будівництво, Дмитро Разумков позитивно оцінив спорудження запоріжцями нового пасажирського терміналу, його зручність, облаштування прилеглої території.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: