circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Спортсмени Василівки отримали нове поле для міні-футболу

14.06.2018, 13:29

text
Поділитися:

У Василівському фізкультурно-оздоровчому клубі «Таврія» відбулося відкриття міні-футбольного поля зі штучним покриттям розміром 22 х 42 метри. На урочистий захід прибули чимало почесних гостей: народний депутат України Володимир Бандуров, перший заступник голови обласної державної адміністрації Елла Слепян, заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін, голова обласної федерації футболу Віктор Межейко, начальник управління молоді та спорту обласної державної адміністрації Наталія Власова, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

– Дозвольте привітати всіх любителів спорту м. Василівка з визначною подією – відкриттям міні-футбольного майданчика зі штучним покриттям на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу «Таврія». Василівський район є одним із найспортивніших у Запорізькій області. А кузнею спортивних талантів району є фізкультурно-оздоровчий клуб «Таврія». Завдяки професіоналізму тренерського колективу тут було виховано не одне покоління чемпіонів. На базі закладу регулярно проводяться спортивно-масові заходи, як для наймолодших спортсменів, так і для ветеранів спорту. Проте однією з важливих складових спортивного успіху є якісна тренувальна база. У футболістів вона була недостатньою. Саме тому облдержадміністрацією разом з обласною федерацією футболу було вирішено докласти зусиль, щоб юні футболісти Василівського району вже в 2018 році отримали власну якісну тренувальну базу. І сьогодні ми є свідками досягнення успіху завдяки спільним об’єднаним зусиллям. Чим більше організацій будуть приділяти увагу розвитку футболу, тим більше буде охоплено дітей та молоді заняттями улюбленим видом спорту. Сподіваюсь, що спортивні успіхи будуть і надалі прославляти не тільки Василівський район, а й Запорізьку область на змаганнях найвищого гатунку, – зазначила у вітальному слові Елла Слепян.

Народний депутат України Володимир Бандуров привітав та нагородив спортсменів дитячо-юнацької футбольної команди «Таврія» – срібних призерів чемпіонату України з дворового футболу.

За програмою розвитку фізичної культури і спорту у Василівському районі на 2017 – 2021 роки на будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям було витрачено 1 499,00 тис. грн., із них 750,00 тис. грн. – кошти державного бюджету, 300,00 тис. грн. – обласного бюджету та 449,00 тис. грн. – районного бюджету.

Після завершення урочистої програми близько двох сотень хлопців і дівчат розпочали вже традиційні змагання «Веселі старти» під гаслом «Від веселих стартів – до олімпійських вершин!». У рамках програми заходу відбулася спортивна естафета та конкурс малюнків на асфальті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: