circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Спортивним магнітом Мелітополя стане льодова арена

01.06.2021, 08:49

text
Поділитися:

Кабінет Міністрів України затвердив розподіл субвенції на розвиток спортивної інфраструктури між місцевими бюджетами. Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт повідомив, що загальна сума субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток спортивної інфраструктури становить 800 мільйонів гривень.

Багатофункціональні спортивні комплекси, басейни, льодові арени, палаци спорту були відібрані комісією Мінмолодьспорту, до складу якої увійшли також народні депутати України. Серед відібраних проєктів – спортивні об’єкти, на яких буде проведена реконструкція або будівництво. Всі комплекси призначені для проведення всеукраїнських та міжнародних змагань, навчально-тренувальних зборів для національних збірних команд з не менше ніж п’яти олімпійських видів спорту, а також для занять масовим спортом, – наголосив Вадим Гутцайт.

До програми оновлення спортивної інфраструктури потрапила і Запорізька область. Так, протягом 2021-2023 років у м. Мелітополь заплановано побудувати оздоровчий центр з льодовою ареною. Новий спортивний об’єкт буде розташовуватися за адресою – просп. Богдана Хмельницького, 46/9.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: