circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Стадіон запорізької гімназії №8 відновлюють посиленими темпами

04.08.2020, 09:57

text
Поділитися:

У рамках програми Президента України “Велике Будівництво” триває реконструкція сучасного спортивного майданчика у Запорізькій гімназії № 8. На сьогодні роботи ведуться посиленими темпами.

Запорізька гімназія №8 – навчальний заклад з більш ніж 120-річною історією. Гімназія була заснована ще у 1896 році.

Через те, що роботи були розпочато трохи пізніше, наразі необхідно наздогнати упущене. Роботи на об’єкті тривають третій тиждень. Як розповів директор генпідрядної кампанії Сергій Гнатюк, на сьогодні виконано близько 20% необхідних робіт. Роботи розраховані на чотири місяці. Планується завершити реконструкцію стадіону до 30 вересня.

– У нас не було дозволу на будівництво, тому роботи були розпочаті не у квітні, а всередині червня. Ми працюємо тут вже третій тиждень. На сьогодні я не бачу проблем, щоб не завершити реконструкцію в оговорені терміни. Завершити будівництво стадіону та встановлення трибун планується до 30 вересня. Загальна вартість об’єкту складає близько 17 млн грн. Важливо витримати терміни будівництва та мати стабільне фінансування, – зазначив Сергій Гнатюк.

На сьогодні на будівництві задіяно близько 12 одиниць техніки та 25 робітників.

Реконструкція та будівництво цього спортивного майданчика дасть змогу для проведення в повному обсязі навчальних занять фізичною культурою для учнів шкіл прилеглих навчальних закладів, проведення навчально-тренувальних занять з вихованцями спортивних шкіл, спортивно-масових, фізкультурно-оздоровчих заходів серед мешканців та проведення змагань з футболу різного рівня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: