circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Стали відомі нові автобусні маршрути Запоріжжя

18.12.2018, 09:29

text
Поділитися:

В обласному центрі з’являться три нових автобусних маршрути. Транспортні сполучення з’єднають кілька районів міста та будуть проходити через проспект Соборний, повідомляє прес-служба мерії.

В ході сьогоднішнього виконкому міської ради було затверджено три нових автобусних маршрути громадського транспорту. Розроблено транспортні сполучення з урахуванням звернень городян, були проведені відповідні пассажирообстеження. Нововведення дозволять поліпшити ситуацію з громадським транспортом і зробити переміщення городян з Космічного, Хортицького мікрорайонів і Заводського району більш комфортними. Нові маршрути проходять через проспект Соборний.

Один з нових автобусних маршрутів загального користування №29 «вул. Фінальна – 4-й Південний мкрн». Для його обслуговування передбачено 10 одиниць техніки класу І, II місткістю від 80 пасажирів.

У маршрутній мережі міста також з’явиться напрямок – «Нікопольський поворот – площа Університетська» за №39. Кількість передбачених автобусів для його обслуговування 12, техніка класу І, II місткістю від 80 пасажирів.

Ще один автобусний маршрут №78 «Сімферопольське шосе – ДК ЗАлК». Структура парку складе 11 одиниць техніки класу І, II місткістю від 80 пасажирів.

Дані маршрути будуть винесені на конкурс, після чого повноцінно почнуть курсувати по місту.

Також в ході засідання було прийнято рішення розірвати договір з надання послуг перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування №43 «4-й Південний мкрн – вул. І. Сікорського ». Від городян надходили неодноразові нарікання на його незадовільну роботу. Спеціалістами управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради були проведені перевірки обслуговування компанією перевізником даного напрямку. Виявлено порушення умов договору – це невідповідність класу транспорту, менша кількість автобусів на маршруті.

Маршрут тимчасово буде обслуговувати інша компанія, яка взяла на себе зобов’язання виконання умов договору. Маршрут буде винесено на конкурс.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: