circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Стало відомо місце знаходження заступника мера Запоріжжя Анатолія Пустоварова

23.12.2017, 18:31

video text
Поділитися:

Заступник мера Запоріжжя Пустоваров — у Харкові. Про своє місце знаходження Анатолій Іванович повідомив журналістам телеканалу «Z».

Каже, нікуди тікати не збирався. Навпаки, готовий співпрацювати з правоохоронними органами:

– Я хочу проінформувати громадськість про ситуацію, яка склалася навколо мене днями. Звичайно, я нікуди не тікав. Ні від кого не ховаюся. І, тим більше, не був на непідконтрольній території.

Як тільки мені стало відомо, я зі своїми адвокатами приїхав до Харкова. Де наразі і знаходжусь. Ми в усі слідчі органи, органи прокуратури і суду направили заяви про своє місце знаходження. І готові прибути для участі в процесуальних діях.

Зараз туди і направляємося для того, щоб зануритися в процес. За наявною інформацією є багато незрозумілих питань. Тому потрібно в усьому розбиратися. Ситуація дуже серйозна. Однозначно ми будемо доводити справу до суду, щоб відстоювати свою позицію. Тим паче, що по тій інформації, у якій говориться звинувачувальною стороною, є дуже багато неточностей. Ми будемо вимагати виправдувального вироку.

Адвокат Анатолія Пустоварова також прокоментував дезінформацію про ситуацію, яку розгорнули та поширили щодо заступника мера:

-- Ми впевнені, що та інформація, яка поширюється засобами масової інформації щодо ймовірного переховування заступника міського голови Пустоварова Анатолія Івановича від слідства та скоєння ймовірного кримінального правопорушення, розтрат, привласнення якихось коштів, — вона не відповідає дійсності. Зараз ми знаходимось у місті Харкові. Тобто з того періоду, коли мій підзахисний дізнався про ті обставини, які поширюються засобами масової інформації. Ми приїхали до міста Харкова, направили суду, прокуратурі, місцевій прокуратурі, усім правоохоронним органам заяви, що ми знаходимося в місті Харкові, готові давати покази. У нас є своя правова позиція, яка відповідає дійсним обставинам, а не тим припущенням, які викладаються в мережі та доводяться до відома наших громадян.

Нагадаємо, що в ряді засобів масової інформації були поширені відомості щодо заступника міського голови Запоріжжя – Анатолія Пустоварова, який під час обшуку в четвер, 21 грудня, нібито втік на непідконтрольну Україні територію.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: