circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Старт опалювального сезону в Запорізькій області проходить в штатному режимі

27.10.2017, 14:26

text
Поділитися:

Голови облдержадміністрацій мають провести моніторинг і підготувати всі проблемні питання щодо проходження опалювального сезону. При виявленні фактів саботажу, бездіяльності і невчасного виконання обов’язків органами місцевого самоврядування відповідні матеріали будуть направлені до прокуратури. Про це заявив під час селекторної наради щодо проходження опалювального сезону Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко. Під час наради у запорізькій студії ПАТ «Укртелеком» працювали заступник голови облдержадміністрації Віктор Скобліков, міський голова Володимир Буряк, фахівці профільних департаментів облдержадміністрації, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

– Органи місцевого самоврядування зобов’язані відповідно до чинного законодавства сумлінно виконувати обов’язки перед своїми громадянами та надавати якісні послуги. Зокрема, це вчасний запуск і подача тепла до домівок усіх українців, – зазначив Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр наголосив на кримінальній відповідальності голів органів місцевого самоврядування за неналежне виконання своїх обов’язків. Геннадій Зубко підкреслив, що місцеві адміністрації здійснюють державний контроль, а управління, згідно із законодавством і маючи можливості й повноваження, здійснюють органи місцевого самоврядування.

Запорізька область прозвітувала про своєчасний початок нового опалювального сезону. Так, 17 жовтня головою облдержадміністрації видано розпорядження про проведення опалювального сезону 2017-2018 року. На сьогодні в роботі знаходиться 512 котелень із 602 (не включені котельні, які опалюють заклади освіти, учні яких наразі пішли на канікули). Тепло подано у 5098 житлових будинків із 5602. Не підключеними залишаються будинки ОСББ, які самостійно приймають рішення про подачу тепла. Також опалюються 870 об’єктів соціальної сфери із 1011 (86%), а це понад 400 дошкільних закладів, 70 лікарень та 398 із 537 навчальних закладів (74%).

За словами фахівців, температура у приміщеннях об’єктів соціальної сфери відповідає чинним санітарним нормам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: