circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Результати 25-ї позачергової сесії Запорізької обласної ради

22.11.2018, 11:54

text
Поділитися:

Рішення ухвалено. У Запоріжжі відбулася 25 позачергова сесія Запорізької обласної ради. Депутати розглянули низку питань щодо перерозподілу коштів обласного бюджету та внесення змін до вже діючих програм, що дозволить більш ефективно використати бюджетні кошти наприкінці року.

На порядку денному 25-ї сесії Запорізької обласної ради 16 питань. Серед найважливіших – виділення додаткових коштів на підтримку комунального підприємства “Облводоканал”, яке забезпечує питною водою понад 200 тисяч жителів Запорізької області. Депутати прийняли рішення спрямувати 11 мільйонів гривень на погашення заборгованостей по зарплаті та закупівлю необхідної техніки на підприємство.

Додаткові 7 мільйонів гривень депутати спрямували на потреби медицини. Зокрема, на забезпечення гемодіалізом хворих на ниркову недостатність та оновлення автопарків медичних закладів.

В облраді зазначили, депутати вже працюють над формуванням обласного бюджету на наступний рік. У пріоритеті обласної влади: виділення коштів для активізації будівництва, проведення ремонтів, а також на закупівлю необхідного обладнання для медиків та працівників освіти. Документ розглянуть 20 грудня на черговому пленарному засіданні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: