circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Стартувала реєстрація для участі у ЗНО

02.02.2021, 08:43

text
Поділитися:

Про особливості цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання розповів мешканцям області заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Віктор Захарчук.

З 1 лютого розпочато реєстрацію на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Цьогоріч вона відбудеться з 21 травня до 15 червня. Участь є безкоштовною.

Як зазначив Віктор Захарчук, у 2021 році кожен має право скласти тести не більше ніж з 5-ти навчальних предметів. Усього на ЗНО-2021 пропонується пройти тестування за такими предметами:

українська мова;
українська мова і література;
англійська мова;
іспанська мова;
німецька мова;
французька мова;
математика;
математика (завдання рівня стандарту);
історія України;
фізика;
біологія;
хімія;
географія.

Обов’язковими предметами для вступу є: українська мова або українська мова і література, математика, історія України або іноземна мова.

Ще однією особливістю цьогорічного ЗНО є наявність у окремих предметів двох варіантів сертифікаційних робіт. Зокрема, умовами прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2021 році передбачено, що для вступників на спеціальності гуманітарного та соціального спрямування обов’язковим є складання тесту з української мови і літератури. Вступники на інші спеціальності можуть виконувати лише сертифікаційну роботу з української мови, – прокоментував Віктор Захарчук.

Заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації також зазначив, що головне завдання на сьогодні – підготуватися до проведення ЗНО в умовах пандемії. Так, у Запорізькій області передбачено укомплектування закладів освіти, на базі яких планується розмістити пункти тестування, термометрами, пірометрами, засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими засобами для обробки рук і поверхонь, тощо.

Реєстрація на ЗНО-2021 відбувається на сайті Українського центру оцінювання якості освіти за посиланням https://testportal.gov.ua/uchasnyku-zovnishnogo-otsinyuvannya/ та триватиме до 5 березня. Докладніше про реєстрацію на ЗНО-2021 можна дізнатися на спеціальній сторінці сайту УЦОЯО.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: