+3°

+3°

Стартувало друге коло чемпіонату України з баскетболу

05.11.2018, 17:10

Стартувало друге коло чемпіонату України з баскетболу серед команд Суперліги. На цьому етапі змагань БК “Запоріжжя” поборовся на виїзді з МБК “Миколаїв”. Протягом усього поєдинку інтрига не вщухала ні на мить.

Матч між БК “Запоріжжя” та МБК “Миколаїв” видався скромним на результативність. У стартовій чверті господарі зробили десять спроб влучити з-за дуги. Жодна не ознаменувалась успіхом. Гості ж завдяки командним зусиллям вирвалися вперед. Першу 10-хвилинку взяли за рахунку 20:14. Однак надалі команду Валерія Плеханова спіткали не менш прикрі хиби. За шість хвилин другого відрізку гри наш колектив заробив лише 2 очки. Тепер вже запорізькі спроби триочкових летіли повз ціль. Натомість у складі “Миколаєва” вдало попрацювали на подальшу перспективу матчу Віталій Зотов та Олексій Онуфрієв. На велику перерву колективи пішли за рахунку 28:27 на користь БК “Запоріжжя”. Таким чином, передбачити подальший розвиток подій було непросто.

У третій чверті запоріжці випередили суперника на шість очок. Але програна боротьба за підбирання, зокрема на своєму щиті, не дозволила команді Валерія Плеханова втримати набуту перевагу. На завершальний відрізок протистояння наш колектив знову пішов з мінімальним відривом – 46:45. Аж до кінця матчу суперники не відпускали одне одного далеко вперед. За дві хвилини до фінальної сирени БК “Запоріжжя” був попереду лише на два пункти – 56:54. Але чергове фіаско під своїм кільцем коштувало гостям втрати лідерства. Рівновагу відновив Сергій Приймак. Згодом Антон Мусієнко вивів “Миколаїв” уперед. Намагання американських легіонерів нашого клубу поновити задовільний результат не увінчалися успіхом.

Кінцевий рахунок зустрічі – 60:57, на користь МБК “Миколаїв”. Зазначимо, що на грі Валерій Плеханов не зміг задіяти Олександра Тарасенка через хворобу. Також за обопільною згодою сторін колектив покинув Валерій Анісімов. Тож, у цьому матчі нашим спортсменам довелось боротися дуже незначним складом. І все ж наразі БК “Запоріжжя” продовжує лідирувати в турнірній таблиці, маючи 14 очок. На сходинку нижче – “Хімік”. Третім йде “Дніпро”. Наступний матч підопічні Валерія Плеханова проведуть 9 листопада на виїзді з харківським “Політехніком”.