+3°

+3°

Стартував чемпіонат України з баскетболу серед команд Першої ліги

22.10.2019, 18:22

Запорізька політехніка”, вона ж клуб “Металург” розпочала змагання у чемпіонаті України серед команд Першої ліги двобоєм із харківським “Універбаскетом”. Як завжди підопічні Кирила Вікторова не залишили байдужими вболівальників, показавши динамічну та, головне, результативну гру.

Поєдинок “Металурга Запорізької Політехніки з Універбаскетом розпочався гостро. Обидва колективи ввімкнули агресивний баскетбол. Зокрема, у господарів радував жорсткий захист і боротьба під кошиком. Щодо нападу – то слід відзначити яскраві дії Максима Ледньова. У складі команди Кирила Вікторова він новачок. Раніше грав здебільшого в аматорських та студентських змаганнях. Але наставник бачить у нього потенціал для того, аби стати гравцем основи у Першій лізі національної першості.

Першу чверть господарі виграли з рахунком 28:18.
А після перерви в нападі відбувся певний застій. Гості мали близько 3-х хвилин, щоб зрівняти рахунок. Однак не вийшло, бо оборона Політехнікибула незламною. Потім наші хлопці “намацали” кидок. Атаки набули різкого та результативного характеру. Мали місце й вдалі кидки з-під кошика. 55:31 – на користь “Металурга перед великою перервою.

Складнощі були помітні в третій 10-хвилинці. На фоні вражаючого переходу від оборони в напад у підопічних Кирила Вікторова певний проміжок часу кульгала влучність. Але згодом цей нюанс вдалося виправити. По суті на початку завершальної чверті переможець був усім зрозумілий. Адже останній відрізок матчу господарі розпочали за рахунку 80:47 на свою користь. Це була нагода для молоді вийти на паркет та показати свої вміння, набратися досвіду та потрохи звикати до дорослого баскетболу. Старання юнаків усі оцінили позитивно.

Єдине, що могло трохи засмутити вболівальників “Металурга”, – це нестача в рахунку одного пункту до 100 очок. Перший матч господарі взяли з результатом – 99:74. Але наступного дня улюблена сотня місцевих фанатів знову засяяла на табло. 104:67 – переконлива перемога “Політехніки”. Тепер, на підопічних Кирила Вікторова чекає “Дніпро-3-СДЮШОР№5”. Із цим опонентом наші баскетболісти зіграють 3 та 4 листопада на виїзді.