+3°

+3°

Стартував чемпіонат України з футболу серед команд Другої ліги

07.09.2020, 14:26

В міжсезоння “Металург” зазнав кардинальних змін. Під керівництвом нового головного тренераВолодимира Микитіна — колектив провів менше десятка тренувань. Тож гравцям потрібен певний час, щоб призвичаїтися до нової ігрової схеми. Її випробували на першому суперникові. “Нікополь” на початку гри був також налаштований серйозно.

Злам відбувся в середині першого тайму. Саме в цей час футболісти “Металурга” змогли остаточно звикнути до суперника і самі перейшли до активних дій в атаці. Одна з них і призвела до результату. Футболісти “Нікополя” порушили правила у небезпечній близькості до свого штрафного майданчика. Штрафний удар віртуозно виконав капітан “Металурга” Едуард Сарапій. Після перерви запоріжці продовжили контролювати ситуацію. Було створено декілька гострих моментів. Два з них втілилися у голи.

Обидва м’ячі “Металург” забив у ендшпілі матчу. В обох з них взяв участь новачок запоріжців Володимир Польовий. На 83-й хвилині він розпочав атаку, під час якої тріо Воробей-Загоруйко-Шалфєєв філігранно обігралися в пас, вивівши на ворота Богдана Могильного. Той не підвів – і так само у дотик переправив м’яч у сітку. Крапку в зустрічі «Металург» поставив у компенсований час. Той же Польовий виконав кутовий. На подачу відгукнувся Едуард Сарапій, записавши дубль на свій рахунок.

Таким чином, новий сезон “Металург” розпочав з упевненої перемоги — 3:0. Далі у команди — два поспіль домашні поєдинки. У середу, 9-го вересня, запоріжці в матчі Кубка України прийматимуть краматорський “Авангард”. Початок о вісімнадцятій. І в понеділок, чотирнадцятого вересня, вже в рамках другого туру чемпіонату зустрінуться з дніпровською “Перемогою”. На обидві гри за умови дотримання карантинних норм допускатимуться глядачі.