+3°

+3°

Стартував чемпіонат України з гандболу серед чоловічих команд Суперліги

21.09.2020, 14:51

“Академія гандболу” по суті є правонаступником місцевих клубів “ЗТР” та “Буревісник”, які припинили своє існування навесні. З першої команди більшість гравців залишили колектив. Проте кістяк дублерів вдалося зберегти. Саме на них і будується повна команда.

Ця ситуація не могла не позначитися і на передсезонній підготовці. Колектив втратив ті ресурси, які дозволяли здійснювати повноцінний тренувальний процес. Тож В’ячеслав Дідушенко та компанія працювали в межах можливостей, які були у наявності. Це далося взнаки у першій половині гри з київським “ЦСКА”. Початок матчу запоріжці програли. В першій половині тайму відрив киян сягав шести-семи м’ячів.

Гра у запоріжців стала налагоджуватися у другій половині тайму. Академіки поступово розібралися з тактичною схемою суперника, включили підвищені швидкості під час контратак, і розрив у рахунку став скорочуватися. І на перерву команди пішли за рівноваги на табло — 14-14. У другому таймі ситуація повністю змінилася. Завдяки надійній грі голкіпера відчули упевненість і польові гравці “Академії”. І більше гості не мали можливості хоча б трохи наблизитися до суперника. Фінальна сирена зафіксувала перемогу запоріжців — 32-23. Проте у В’ячеслава Дідушенка до своїх підопічних залишилися питання.

Наступним суперником “Академії гандболу” за розкладом має стати львівський “СКА”. Дата та час матчу стануть відомі пізніше.