+3°

+3°

Стартував чемпіонат України з гандболу серед команд Суперліги

19.09.2019, 18:00

Чинний переможець першості запорізький “Мотор” розпочав новий сезон матчем проти “Донбасу”. Ця гра мала відбутися ще 14 вересня. Але через відїзд нашої команди до Угорщини на поєдинок із Веспремом у Лізі чемпіонів, зустріч перенесли на 4 дні.

Як це часто буває, на старті гри Моторівці не квапилися відриватися у рахунку. Чинні чемпіони України вступили до поєдинку у помірному темпі, даючи візаві можливість показати свої вміння. До 8-ї хвилини гості конкурували з господарями на рівних. Потім підопічні Миколи Степанця почали пояснювати хто в домі господар”. І хоч результативність кидків з нашого боку трохи кульгала, на перерву улюбленці місцевої публіки пішли з перевагою в 4 очки. Цьому кілька разів досить яскраво посприяв молодий Олександр Касай. Зазначимо, що в першому таймі, котрий соколи виграли 13:9, були задіяні здебільшого гравці резерву.

Після перерви
Мотор очікувано почав нарощувати перевагу та йти до своєї першої перемоги в сезоні 2019-2020. Щодо гостей, то наставник Донбасу Іван Фучеджи задоволений тим максимумом, який його підопічні спромоглися “витиснути” в грі з фаворитом.

Кінцевий рахунок зустрічі 32:22 – перемога за чинним чемпіоном країни. Тепер на “моторівців чекає польський Віве Кельце в рамках Ліги чемпіонів. Матч відбудеться 22 вересня. Початок о девятій годині вечора.