+3°

+3°

Стартував зимовий Кубок дитячо-юнацької футбольної ліги України

04.02.2019, 18:56

Вікова категорія учасників – Ю-16. Запорізький Металургвиступає у групі серед таких команд як Зірка з Кропивницького, Дизеліст із Токмака та Аякс”. Власне, із клубом, назва якого співпадає з однойменним титулованим колективом Голандії, наша команда зіграла перший матч у змаганнях.

У першому таймі гри між Металургом та його ж філіал-клубом Аяксомшансів для взяття воріт з обох боків було обмаль. Команди доволі грамотно притримувались позиційного захисту. За необхідності не менш якісно вдавались до пресингу. Через це більшість атак захлинались, не доходячи до штрафної лінії. Лише під завісу тайму футболісти у червоній формі вийшли вперед, у результаті вдало розіграного кутового. Тож на перерву юні “металурги пішли з мінімальною перевагою 1:0, хоч і обєктивно суперник є класом нижче.

У другому таймі Металург” «намацав” свою гру та почав створювати небезпечні моменти біля воріт Аяксу”. Деякий час мяч у ворота не йшов і вболівальникам довелось набратися терпіння. Втім це того було варто. Ще двічі номінальні господарі поцілили раму опонента. Суперник не відповів жодного разу, тож кінцевий рахунок – 3:0.

Команди, які посідають перші дві сходинки у групі, виходять на стикові матчі, котрі в свою чергу теж треба вигравати для участі у фінальній частині змагань у Конче-Заспі. Власне, “Металург” перший етап пройшов без спотикань, взявши гору над всіма опонентами. Тепер 10 лютого запоріжці зіграють вдома проти “Азовсталі” з Маріуполя.