circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Ставлення жителів Вільнянщини до будівництва каолінового кар’єру розділилося

28.08.2021, 08:53

text
Поділитися:

Напередодні відбулось чергове засідання робочої групи з розгляду проблемних питань реалізації проєкту ТОВ “Біляївський збагачувальний комбінат”. Зокрема, учасники комісії обговорили результати соціологічного опитування, яке проводилось у Павлівській та Вільнянській громадах.

Як розповів директор КП «Агенція регіонального розвитку», соціолог Аскад Ашурбеков, в опитуванні взяли участь 500 мешканців. Була вивчена оцінка громадської думки щодо будівництва комбінату та виявлено, як взагалі реагують люди. За результатами дослідження встановлено, що громадська думка розділилася. Так, близько 30% людей виступає проти будівництва комбінату та роботи кар’єру зі збагачення і переробки каоліну. Побоювання людей та не підтримка проєкту пов’язані зі страхом чи не бажанням щось міняти. Ще третина виступає за діяльність комбінату, бо це – нові податки, нові робочі місця, благоустрій, розвиток території та виконання інших соціальних зобов’язань інвестора. Ще третина не могла відповісти на питання через власну необізнаність.

Кожен з нас зробить висновки – і обласна влада, і інвестор. Дослідження показало низьку поінформованість населення. У подальшій роботі ми це врахуємо, – відзначив начальник Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Олександр Билим.
Після обговорення питання було вирішено в адаптивній зрозумілій формі представити широкому колу громадськості результати усіх проведених досліджень та висновків науковців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: