circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Стоматологи всього світу святкують своє професійне свято

10.02.2017, 17:11

video text
Поділитися:

Міська стоматологія № 3. Сьогодні тут працює більше двох з половиною сотень людей. У такому колективі сумно не буває, розповідає головний лікар.

Сьогодні робочий день починається не так, як завжди. Головний лікар вітає колег в хірургічному кабінеті. Після цього стоматологи-хірурги беруться за роботу. Євген Шидловський приймає за день близько двадцяти пацієнтів. Каже, до нього приходять люди зі складними проблемами, які не можуть вирішити стоматологи-терапевти.

Окрім лікарів в хірургічному кабінеті є ще інтерни. Це молоді спеціалісти, які готуються до роботи в стоматологіях міста.

Ще в поліклініці є терапевтичний кабінет. Його лікарі жартома називають «жіночим царством». Тут у дві зміни працюють лише жінки. Зараз прийом пацієнтів веде Олена Лещенко. Вона працює тут чотирнадцять років. Каже, робота її все.

А це – дитяче відділення. Сюди приходять найвибагливіші пацієнти. Окрім лікування, їх треба ще відволікати і розважати. А це завдання не таке просте, як здається.

Також у цьому кабінеті, окрім лікування, дітей навчають доглядати за зубками. Це щодня робить медсестра. Для таких лекцій тут спеціально встановили маленьку раковину та придбали дитячі щітки.

Лікарі кажуть, пацієнтів у них багато. Але зубні хвороби лікувати потрібно вчасно. Адже вони можуть привести до більших проблем. Щоб запобігти цьому, треба знати декілька простих правил. Найперше – чистити зуби вранці і ввечері.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: