circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Студентський актив Запорізької області готує план дій на наступний рік

25.10.2017, 11:26

text
Поділитися:

Основні напрямки діяльності та нові проекти обговорили учасники засідання обласної студентської ради при голові облдержадміністрації. Відкриваючи захід, заступник голови обласної державної адміністрації Едуард Гугнін зазначив, що активність і цілеспрямованість студентства є запорукою розвитку успішної нації та держави взагалі, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

– У Запорізькій області планується активізувати взаємодії молоді та влади. Наприкінці жовтня відбудеться зустріч студентської ради з очільником області Костянтином Брильом, де ви будете мати змогу озвучити актуальні питання та висловити ідеї. Такі зустрічі планується проводити на постійній основі. Наразі ми бачимо, як у регіоні розвивається студентське середовище. Зокрема, фінансову підтримку отримав Обласний центр молоді, який має стати центром проведення молодіжних акцій та заходів. Наша головна мета – спільними зусиллями планувати та розвивати молодіжну діяльність на 2018 рік. У пріоритеті – спортивні та культурні заходи, бо обласний центр по праву має стати центром розвитку молодіжної культури. У свою чергу обласна влада буде лобіювати інтереси студентства перед державою, – відзначив Едуард Гугнін.

Серед пріоритетів діяльності студради на найближчий час актуальними залишаються питання організації та розвитку студентського спорту та робота з національно-патріотичного виховання, всебічний розвиток та навчання студентів. Серед найближчих заходів – проведення в Запоріжжі у листопаді бізнес-форуму молоді. Очікується, що до обласного центру приїдуть представники студентських рад зі всієї України для розвитку бізнес-ідей, налагодження контактів та реалізації планів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: