circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Субсидія: хто може на неї претендувати та чому можуть відмовити в отриманні

05.10.2021, 18:09

text
Поділитися:

Дніпровське управління соцзахисту населення. Аби потрапити на прийом до спеціаліста, спершу необхідно зареєструватися в електронній черзі. Людмила Миколаївна прийшла оформити субсидію. Каже, мала допомогу держави в оплаті житлово-комунальних послуг кілька років тому. І ось – знову тут. Адже в опалювальний період така підтримка для неї та її родини нині вкрай необхідна.

Якщо людина не в змозі самостійно прийти до установи, спеціалісти управління виїжджають за заявкою. Усе завдяки мобільному соціальному офісу, який з’явився в установі в 2018 році. Кейс обладнаний ноутбуком, сканером і фотоапаратом. За словами фахівців, в місяць здійснюють близько чотирьох виїздів.

Загалом у Запоріжжі нині близько 28-ми тисяч отримувачів житлових субсидій. З них у Дніпровському районі понад 8,5 тисяч. Тим, хто прагне отримати допомогу, необхідно подати до управління заяву та декларацію. Її приймають офлайн та дистанційно.

В управлінні соцзахисту наголошують, не мають права на субсидію ті, в кого у родині є в наявності два житлових приміщення, а також стільки ж транспортних засобів з року випуску яких ще не минуло 15 років. Також, якщо мають автівку до п’яти років з моменту випуску. Субсидію не дадуть у разі заборгованості за послуги ЖКГ чи зі сплати аліментів.

За словами фахівців, середній розмір субсидії в неопалювальний період близько 500 гривень. Щоправда, може сягати й 1 200 гривень. В опалювальний період сума буде ще більшою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: