circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Сумські спеціалісти переймають досвід роботи служби «15-80»

16.03.2018, 13:01

text
Поділитися:

Запоріжжя відвідали представники міської влади міста Суми. Головна мета – подивитися, як в нашому місті організовано роботу міського контакт-центру «15-80», повідомляє прес-служба мерії.

Відзначимо, подібні сервіси існують у багатьох містах України. Однак саме досвід Запоріжжя зацікавив колег з Сум. Під час візиту гості міста подивилися, як функціонує контакт-центр, як організовані прийом, обробка заявок, здійснюється контроль за їх виконанням. Сумчани кажуть – отримали для себе багато корисної інформації, яка дозволить поліпшити роботу їхнього контактного центру.

– Порівняли себе з вами. Ми побачили, що у нас існує проблема з комп’ютерним оснащенням і програмами, тому зараз переймаємо ваш досвід. Це дуже корисно, і нам би хотілося адаптувати подібні програми під нас. Тому ми в цьому плані будемо з вами співпрацювати. І запрошуємо до нас в гості – все, що у нас є, покажемо, розповімо, тому що у нас теж вже є чим поділитися, – розповіла заступник міського голови Сум Ольга Волошина.

Директор комунального підприємства «Центр управління інформаційними технологіями» Юрій Орєшкін відзначив, що запоріжці завжди готові поділитися своїми напрацюваннями.

– Ми відкриті для спілкування та обміну досвідом, завжди раді поділитися напрацюваннями з колегами з інших міст України. Ми показали, як працює наш контакт-центр, програмне забезпечення, і, сподіваємося, наші напрацювання будуть корисні і цікаві колегам з Сум, – зазначив Юрій Орєшкін.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: