+3°

Суперліга. “Запоріжжя” поступилося одеській БІПі

01.12.2017, 18:50

video text

Відсутність на арені запорізьких лідерів ніби-то мала компенсуватись тим, що одесити теж вийшли без двох основних виконавців — Микити Воєводи та Євгена Балабанова. Тим не менш вже на першій хвилині БІПа випередила господарів. Відзначився Максим Луценко. До середини чверті зусиллями того ж Луценка, Артамонова та Кривцова перевага гостей досягла вісім пунктів.

Не виконання установок призвело до того, що перед великою перервою рахунок вже був 28:38 не на користь запоріжців. Підопічні Плеханова програвали не тільки за очками. Господарі поступались у боротьбі за відскоки м’яча – 17:22. Критичною була ситуація з дальніми кидками – вісім спроб триочкових виявились неточними. Вперше закинути з-за дуги нашим спортсменам вдалось у заключній чверті. Спочатку це зробив Євген Ворнік, згодом капітан Станіслав Овдєєнко. Втім на той момент перевага одеситів склала 10 пунктів, які для команди Плеханова виявились недосяжним відривом.

2 грудня запоріжці прийматимуть вдома южненський “Хімік”. На цю мить обидві команди мають не краще турнірне становище. Команда Валерія Плеханова посідає шосту сходинку. “Хімік” – на позицію нижче, однак має ігри в запасі.