circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Святковий квест для волонтерів

06.12.2021, 18:11

text
Поділитися:

У Запоріжжі відзначили Міжнародний день волонтера. З нагоди свята в обласному центрі молоді для них влаштували вечірку та квест. Волонтери намагалися пройти лабіринт із зав’язаними очима. Дар’я — активна учасниця БУРчика й толок, розповідає: в завданні, яке виконує зараз, головне — втримати рівновагу.

Волонтерка, студентка Дар’я Мілєйко каже, бачила такі завдання раніше, але не брала у них участі. Цього разу дівчинка вирішила спробувати свої сили. Додає, даремно боялася. Головне було слухати один голос, який гучніше всіх – розповідає дівчинка про одне із завдань.

Загалом квест складався з 5 завдань. Ще одне із завдань: за допомогою пантоміми необхідно було показати акцію, яка проводилася в місті. Її назва в завданні, вміщеному в конверті. Також учасники квесту складала з літер слова, що характеризують справжнього волонтера.

Разом зі своєю командою участь у заході бере і Олександра. Волонтерка розповідає, для неї головне – бачити усмішки людей. Адже саме це надихає її на добрі справи. Дівчина збирає корм для чотирилапих, що перебувають у притулку для тварин. А ще разом зі студентами допомагає дитячим будинкам.

Волонтерка, студентка Олександра Лихасенко більше розказує про свою волонтерську діяльність, незабаром дівчинка поїде до дитячого будинку “Надія” на день Святого Миколая. Там покаже казку, пограється із дітьми. Підкреслює, вони завжди чекають на волонтерів, адже потребують не стільки матеріальної допомоги, скільки уваги та тепла.

Без допомоги іншим не уявляють свого життя й представники громадської організації “Своі”. Кажуть, прагнуть, аби якомога більше молоді долучалося до волонтерської діяльності.

Голова ГО “Своі” Ілля Бовсуновський зазначає, організація працює, аби більше молоді залучати до волонтерської діяльності. “Своі” роблять акцент на активізації і розвитку молоді через волонтерство.

Такий святковий захід для молодих волонтерів організували вперше. В профільному управлінні обіцяють, він стане традиційним. Начальник міського управління по роботі з молоддю та сім’єю Олексій Савицький розповідає, цього року управління молоді разом з громадськими організаціями, зроблять ще 1 розділ в програмі молоді та сім’ї. Додадуть ще 2 заходи для волонтерів.

Також під час заходу волонтерам вручили відзнаки. В свою  чергу самі активісти кажуть, для них найголовніша нагорода – допомагати людям та бачити  результат своєї  роботи.

Першими новини з’являються у нашому телеграмі

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: