circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Телеканал Зет отримав звання кращого регіонального мовника України

02.07.2021, 18:54

text
Поділитися:

Телеканал Зет отримав звання кращого регіонального мовника України за чисельністю переглядів глядачами на всій території держави. Але за сухою статистикою криється щоденна копітка праця колективу муніципального телеканалу. За останні 5 років для його розвитку зроблено чимало. Здійснено ребрендинг, з’явилася нова апаратура, створюється власний актуальний контент.

За допомогою мережі IPTV/OTT в Україні наразі дивляться телебачення понад 1,5 мільйони глядачів. Нині це приблизно 10% загальнонаціональної аудиторії. Саме вони допомогли дослідити, який саме контент завойовує українців. Проте чисельність тих, хто обирає перегляд за допомогою IPTV/OTT, швидко зростає, наголошують у Нацраді з питань телебачення та радіомовлення.

Щодо регіональних телеканалів, то наразі їх 86. Тож конкуренція в боротьбі за глядацькі симпатії була вкрай непростою, зазначають фахівці рейтингового агентства.

У подальших планах колективу нашого телеканалу – не тільки бути першими у змаганнях із регіональними мовниками, а й згодом — посідати лідируючі позиції, конкуруючи із загальнонаціональними телеканалами, ділиться керівництво. Тож попереду чимало роботи над створенням ще більш якісного та унікального контенту, який задовольнить різнопланові інтереси не тільки запорізьких глядачів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: