circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Темпи вакцинації держслужбовців на Запоріжжі лишаються незадовільними

29.09.2021, 10:50

text
Поділитися:

Під головуванням очільника Запорізької обласної адміністрації Олександра Старуха відбулася нарада з головами районних державних адміністрацій з використанням Zoom зв’язку. У роботі наради взяли участь заступники голови Едуард Брутман, Руслан Шиханов та заступник голови-керівник апарату Зінаїда Бойко.

Олександр Старух навів останні статистичні дані вакцинальної кампанії. В той час, як вже дві третини шкіл області відповідають вимогам карантинних обмежень, а це 80% вакцинованих вчителів та персоналу, у окремих райдержадміністраціях рівень вакцинування держслужбовців залишає бажати кращого: Бердянська РДА – 42%; Василівська – 70% Запорізька – 66%; Мелітопольська – 75%; Пологівська – 68%. Обласна адміністрація – 72%. Координаторка з вакцинальної кампанії у Запорізькій області Марина Колерова, що також брала участь у нараді з головами райдержадміністрацій, зазначила, що тенденція до збільшення захворюваності в області зберігається. За останні два тижні захворюваність зросла в 2,3 рази. Перевищено базовий рівень на 180%. Запорізька область посідає 7 місце за кількістю захворілих та 10 – по летальності.

Я хочу звернути вашу увагу на той факт, що є громади, які не мають власних пунктів вакцинації, але є територіальні мобільні бригади. Ви маєте замовляти мобільну бригаду або через мене або напряму через центри надання первинної медичної допомоги. На сьогодні, на жаль, маємо картину, коли пункти щеплення та мобільні бригади не завантажені роботою, – додала Марина Колерова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: