+3°

+3°

Тенісисти зібралися у Запоріжжі на всеукраїнський турнір

02.10.2019, 18:39

Близько двохсот спортсменів з усієї України — такий склад учасників другого турніру з настільного тенісу під назвою “Кубок “Хорт.” За нагороди спортсмени боролися в однойменному клубі протягом 5 днів. Завершили змагання баталії чоловіків.

Кубок “Хорт” був започаткований у вересні 2018 року. І одразу ж увійшов до календаря Національної федерації настільного тенісу. За результати, показані на ньому, спортсмени отримують рейтингові очки. Перший турнір пройшов у одній — дорослій – категорії як серед чоловіків, так і серед жінок. На другому старті організатори вирішили розширити формат, запросивши до участі представників усіх вікових категорій — від наймолодших до професіоналів.

Програмою фінального дня турніру стали змагання чоловіків, які мають рейтинг від 40 до 65. Серед учасників — чемпіон Паралімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро Михайло Попов. Йому довелося складно вже на старті. Паралімпієць потрапив до важкої групи. У результаті Михайло Попов боровся у фіналі Б, де посів друге місце.

У підсумку весь п’єдестал пошани в цій категорії зайняли спортсмени з Дніпра. Чемпіоном став Олексій Горбаненко, на другому місці фінішував його земляк Євген Кібка і замкнув трійку призерів Олександр Малов.