circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Токмак виводитимуть із стану депресії

20.12.2017, 11:57

text
Поділитися:

Розпорядженням голови обласної державної адміністрації затверджено план заходів щодо стимулювання розвитку м. Токмак на 2018 рік.

Планом передбачено широкий спектр заходів екологічного спрямування, які включають реконструкцію споруд для збирання та очищення вод на вулицях міста, реконструкцію систем каналізації, озеленення міста. Ці заходи планується реалізувати за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

За напрямом стосовно розвитку соціальної та інженерної інфраструктури заплановано реконструкцію мереж водопостачання, будівництво артезіанської свердловини, придбання спеціального транспорту та обладнання для покращення якості послуг з централізованого водопостачання, реконструкцію зовнішніх мереж електропостачання, реконструкцію Токмацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5, загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 4, будівлі музичної школи, капітальний ремонт Токмацької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, створення спільного спортивного та ігрового простору на території міського парку для дітей з інвалідністю, придбання спеціального транспорту для підвищення якості надання первинної медико-санітарної допомоги. Ці заходи реалізовуватимуться за рахунок коштів державного, обласного та місцевого бюджетів. Крім цього, з обласного бюджету будуть виділені мікрогранти на проведення заходів з енергозбереження будинків ОСББ та реконструкцію, капітальний ремонт покрівель будинків ОСІБ.

Заходи, спрямовані на соціальну підтримку населення, підвищення інвестиційної привабливості, реалізовуватимуться в рамках відповідних обласних програм.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про надання статусу депресивної території місту Токмак Запорізької області у 2017 році» (строком на п’ять років).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: