circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Токмак за графіком готується до зими

10.09.2018, 12:59

text
Поділитися:

Заступник голови облдержадміністрації Віктор Скобліков та директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Віталій Литвиненко здійснили чергову робочу поїздку з метою перевірки готовності об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до опалювального сезону 2018/2019 року.

Цього разу посадовці відвідали Токмацький район. Після перевірки об’єктів теплопостачання та водопостачання міста Токмак було відзначено, що загалом підготовка проводиться на належному рівні і відповідає графіку Мінрегіону України.

Разом з тим, викликає занепокоєння наявність у КП «Токмактеплоенергія», яке надає послуги теплопостачання у м. Токмак, заборгованості у сумі 17,9 млн. грн. за спожитий природний газ. При цьому на сьогодні існує заборгованість бюджетних установ м. Токмак перед КП «Токмактеплоенергія» на суму 10,7 млн. грн. за послуги з теплопостачання. З урахуванням боргу за спожитий природний газ, з метою своєчасного отримання номінацій на природний газ, недопущення зриву початку та проходження опалювального сезону міській владі рекомендовано в першу чергу комплексно вирішити ці взаємопов’язані питання.

Для визначення шляхів вирішення проблемних питань відбулася нарада з керівниками райдержадміністрації та місцевих громад. Так, основною проблемою наразі є відсутність необхідного обсягу запасів палива для автономних котелень закладів освіти та охорони здоров’я. Також невирішеними залишаються питання встановлення та повірки приладів обліку споживання природного газу в бюджетних установах району.

Учасники наради також порушили питання забезпечення питним водопостачанням м. Токмак та населених пунктів Токмацького району, наявності проектно-кошторисної документації на об’єкти водопостачання та водовідведення.

За підсумками робочої поїздки керівництву Токмацької райдержадміністрації та міської влади м. Токмак надано відповідні рекомендації та пропозиції щодо вирішення проблемних питань, пов’язаних з підготовкою до опалювального сезону.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: