circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Токмацьку прокуратуру очолила нова керівниця

15.11.2018, 11:09

text
Поділитися:

14 листопада у Вільнянську прокурор Запорізької області Валерій Романов представив співробітникам прокуратури нового керівника Токмацької місцевої прокуратури – віднині цю посаду займає Бондаренко Наталія Миколаївна.

У заході взяв участь голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль, керівник Вільнянської райдержадміністрації, а також представники правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування.

Прокурор Запорізької області підкреслив, що лише результативні та професіональні співробітники прокуратури мають право обіймати керівні посади в органах прокуратури, а зайняття даної посади – це велика відповідальність за законність і порядок в цілому ряді районів області.

Зупинився прокурор області і на нині невтішних показниках у відповідних районах, в порівнянні зі значною позитивною тенденцією по області в цілому.

«Поточного року вдалось подолати минулорічні негативні тенденції у динаміці злочинності на території області. За 10 місяців поточного року обліковано 3 277 кримінальних правопорушення, що на 3,8% менше, ніж за аналогічний період минулого року. Проте темпи зниження рівня злочинності на вказаній території нижчі ніж загалом по області.

Всупереч загальнообласній тенденції до зниження кількості облікованих особливо тяжких злочинів (-11,2%) їх кількість у порівнянні з минулим періодом збільшилась в Пологівському, Оріхівському та Вільнянському районі.

При зниженні в цілому по області кількості вчинених злочинів проти життя та здоров’я особи, їх помітне збільшення відбулося в Пологівському, Токмацькому та Оріхівському районах», – зазначив Валерій Романов.

Прокурор області побажав новому керівнику Токмацької місцевої прокуратури якнайшвидшого налагодження конструктивної роботи та зміни негативних тенденцій на досягнення позитивного результату.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: