circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Три запорізькі підприємства позбавили права приймати брухт

03.04.2018, 11:12

text
Поділитися:

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Олександра Бабаніна відбулося чергове засідання обласної комісії з питань господарської діяльності, пов’язаної з металобрухтом. У заході взяли участь керівники та фахівці профільних структурних підрозділів облдержадміністрації.

Учасники засідання розглянули результати обстежень обласною робочою групою та підготовлені акти обстеження спеціалізованих металургійних переробних підприємств та їх приймальних пунктів, промислових майданчиків спеціалізованих підприємств.

Так, за результатами обстеження промисловий майданчик ТОВ «Розвиток-СВ» відповідає вимогам, запитання та пропозиції у членів комісії відсутні. У результаті погоджено акти обстеження спеціалізованого підприємства ТОВ «Розвиток-СВ» із заготівлі, переробки металобрухту чорних та кольорових металів, розташованого за адресою: м. Мелітополь, Каховське шосе, 27.

За підсумками діяльності у І кварталі 2018 року проведено обстеження таких підприємств: ТОВ «Євро-Спец-Сервіс», ТОВ «Еліас-Груп», ТОВ «Спецснабресурс», ТОВ «Сталь Інвест Компані», ТОВ «Торговий дім «Політехсістемс», ТОВ «Гармет», ТОВ «Гармет-А», ТОВ «АВК Інвест», ТОВ «ЗАПАЛ», ТОВ «Ековторресурс», ТОВ «ХОРТМЕТ», ТОВ «Бістар 3000» та ТОВ «Дельта-Імпекс».

Члени комісії вирішили погодити питання повторного проведення моніторингу діяльності спеціалізованого переробного підприємства ТОВ «ХОРТМЕТ», який працює за адресою: м. Запоріжжя, вул. Електрозаводська, 3.

Натомість вирішено виключити ТОВ «Бістар 3000» (м. Запоріжжя, Північне шосе, 27-А), ТОВ «Еліас-Груп» (м. Запоріжжя, пров. Архангельський, 1-А) та ТОВ «Дельта-Імпекс» (м. Запоріжжя, вул. Глісерна, 14) з переліку підприємств, які отримали акт обстеження спеціалізованих або спеціалізованих металургійних переробних підприємств та їх приймальних пунктів на відповідність вимогам Закону України «Про металобрухт» та можуть здійснювати операції, пов’язані з металобрухтом, як такі, що не забезпечили проведення моніторингу діяльності.

Учасники засідання також обговорили та погодили план проведення обласною робочою групою моніторингу діяльності на другий квартал 2018 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: