+3°

+3°

Триває аматорський чемпіонат Запоріжжя з баскетболу

24.01.2019, 18:09

У Запоріжжі триває першість міста з баскетболу серед аматорських команд. У 9-му турі чемпіонату один із лідерів змагань “ЗНУ” приймав на рідній арені БК “Мелітополь”. Для господарів цей матч не приніс труднощів. Більш того, ознаменувався численною кількістю зароблених очок.

Перша чверть між “ЗНУ” та “Мелітополем” відбувалась у притаманній студентам динаміці. Перехоплення, стрімкі атаки, довгі паси… як підсумок – 30:20 – перший відрізок гри за університетською збірною. Єдине, що господарям не дуже вдавалося, – це триочкові.

У другій 10-хвилинці з боку “ЗНУ” дальні кидки покращились. Слід відзначити також і очки, зароблені на добиванні, котрим сприяла якісна боротьба за підбирання у нападі. Та навіть, коли гості брали відскоки од свого кошика, підопічні Віктора Горбулі буквально виривали м’яч з рук та вкотре збільшували перевагу. Підсумок 1-ї половини гри – 59:37. У третій та заключній відрізках матчу господарі нарощували відрив, який у підсумку став розгромним – 132:82. Після цього туру команда “ЗНУ” продовжує бути другою в турнірній таблиці першості міста. Лідирує сусідній ЗНТУ”.