+3°

+3°

Триває баскетбольний чемпіонат України серед команд Суперліги

14.01.2019, 16:45

Баскетбольний клуб “Запоріжжя” провів 17 матч в рамках Суперліги України. На цьому етапі змагань опонентом нашого колективу був столичний “Київ-Баскет”. Із цим суперником підопічні Валерія Плеханова поборолися за 2 дні, після виснажливої перемоги над Черкаськими Мавпами”.

Поєдинок із “Київ-Баскетом” БК “Запоріжжя” провів зі звуженою ротацією. У попередньому турі травмувався Максим Теряник та не зміг допомогти команді в столиці. З пошкодженням грав Олександр Тарасенко. Все це далося взнаки вже у першій чверті. Вона по-суті й стала визначальною. Маючи перевагу у гостей за всіма показниками, колектив Євгена Мурзіна взяв стартову 10-хвилинку з рахунком 30:10.

Невдалий старт нівелював усі подальші старання. Другу чверть запоріжці виграли. Покращилась влучність кидків. Зокрема, добре діяли Кіндалл Хілл (13 очок) та Майкл Холтон (11). Тим не менш загальна перевага киян залишалась солідною – 51
:32. Після великої перерви інтрига почала відроджуватись. Гості скоротили відставання до 8 очок. Окрім влучності, зявилась певна якість у захисті. Все це природно лякало столичну публіку напередодні завершальної чверті, в якій підопічні Валерія Плеханова наблизилися майже впритул – 60:64.

Нервова напруга зберігалася до самого кінця матчу. За хвилину і 15 секунд до фінальної сирени рахунок був 80:82, тож перемога киян висіла на нитці. Та врешті-решт зібравши волю в кулак господарі не розчарували своїх фанатів. 2 очки В’ячеслава Петрова, штрафні Мілоша Латковіча та влучання з лінії Моріса Кріка забезпечили столиці баскетбольне свято. На все це відповів тільки Кіндалл Хілл енд-ваном, що в загальному підсумку значило виграш Київ-Баскета – 88:83.
Наступні матчі баскетболісти “Запоріжжя” проведуть вдома 17 і 19 січня проти “Дніпра” та відповідно “Політехніка”.