+3°

+3°

Триває баскетбольний чемпіонат України серед жіночих команд

29.01.2019, 18:26

У черговому турі національної першості запорізька Козачка-КПУприймала вдома Вінницькі блискавки”. Це був шанс підопічних Вікторії Большакової здобути четверту перемогу в сезоні, так як матч проходив у рідних стінах, та й суперник був, як то кажуть по зубах”.

Для “Вінницьких блискавок” матч із “Козачкою” був перевіркою на моральну та фізичну витривалість. День тому вони зіграли на виїзді проти “Чайки”, котрій поступилися 60:85. Для всіх команд це виснажливий процес. “Гучна” атмосфера тамтешньої фан-зони зіб’є з пантелику професіонала будь-якого рівня. Плюс – переїзд із Вінниці до Бердянська і одразу в Запоріжжя теж не сприяє відпочинку. Власне, починалося для гостей все непросто. Завдяки результативності Яни Стрілько та Ольги Черненко господарки взяли першу чверть – 21:16. А після перерви влучність “козачок” знизилася. За другу чверть підопічні Вікторії Большакової набрали лише 9 очок.

Паралельно зі зниженням точності кидків почалися втрати. І лише завдяки тому, що суперниці не завжди вдало користувалися нашими хибами, відставання “КПУ” наприкінці 10-хвилинки було незначним – 30:35. Зі старту другої половини матчу почалося нарощування відриву з боку Вінниці. Перед завершальною чвертю гості переважали “козачок” на 12 очок.

В останньому відрізку гри лише ранішезгаданим Ользі Черненко та Яні Стрілько іноді вдавалося брати кошик опоненток. Таким чином, цього разу рідні стіни не допомогли. БК “Козачка-КПУ” зазнала першої поразки у спорткомплексі Класичного приватного університету – 50:72. Наступний матч запоріжанки проведуть 1 лютого з “Динамо-НПУ” у Києві.