+3°

+3°

Триває чемпіонат України з баскетболу серед команд Суперліги

15.02.2019, 18:00

У рамках 20-го туру БК “Запоріжжя” зіграв проти одного з аутсайдерів національної першості – харківського “Політехніка”. Це був передостанній матч для підопічних Валерія Плеханова у виїзному турне, котре розпочалось 2 лютого. Перші хвилини зустрічі не ознаменувались результативністю. Зокрема, гості вперше відзначились лише на 4-й хвилині. Вслід за Кіндаллом Хіллом одразу ж мяча закинув його колега Майкл Холтон. Його енд-ван вивів БК Запоріжжя вперед. Це було початком ривка для підопічних Валерія Плеханова. Дуже скоро рахунок став 9:15, на користь гравців у зеленій формі. Втім відповідь господарів виявилась не менш безжалісною. Двома дальніми кидками відставання скоротили Джаван Девіс і Телджон Кромер. А під завісу чверті знов таки Кромер вивів свій клуб уперед завдяки ще одному влучанню з-за дуги.

У 2-й чверті з боку Запоріжжя впадала в око катастрофічна проблема з триочковими. Кидок з-за дуги абсолютно не йшов. Господарі ж з цієї відмітки стріляли краще. Цей відрізок матчу завершився на користь харківян – 45:43. Після великої перерви ситуація з дальніми спробами в гостей не покращилась. Також свою гру не міг знайти Малік Трент. За цих умов Політехнік відірвався на 9 очок. Однак набута перевага була швидко втрачена після тайм-ауту від Валерія Плеханова. Зусиллями Володимира Шевченка та Юрія Кондракова різниця у рахунку майже вирівнялась. На останню чверть команди виходили фактично з однаковими шансами на перемогу – 66:65.

Завершальна 10-хвилинка стала грою нервів. Як би хто не відривався – врешті-решт рахунок знову оновлювався до рівного. Навіть за 30 секунд до фінальної сирени табло фіксувало нічию 86:86, після влучання Делвана Грема. Втім для місцевої публіки це був останній спалах радості. Далі Джеврон Преслі заробляє штрафні та бездоганно їх реалізовує. Останню крапку у грі поставив Майкл Холтон. Підсумок – 86:90 – і “Запоріжжя” бере гору.

Після цієї перемоги БК Запоріжжя піднявся на першу сходинку у турнірній таблиці, маючи 38 очок. За ним крокує южненський Хімік, у якого стільки ж пунктів, але на додачу гра у запасі. Третій – Дніпро”, з яким, власне, підопічні Валерія Плеханова зустрінуться у наступному турі. Протистояння сусідів розпочнеться о 19:00.