+3°

+3°

Триває чемпіонат України з баскетболу серед жіночих команд Суперліги

18.01.2019, 18:54

Запорізька БК “Козачка-КПУ” зіграла сімнадцятий матч поточного сезону. В Палаці спорту “Юність” підопічні Вікторії Большакової приймали одеський “Інтерхім-СДЮШОР”.

“Інтерхім-СДЮШОР” – один із непередбачуваних колективів української Суперліги. Цього року одеситки долали чинних володарок бронзи БК “Рівне” і за лічені дні поступалися порівняно легким “Вінницьким блискавкам”. “Козачка” була з тих команд, яку підопічні Ірини Щипакіної обіграли у першому півріччі. Жага реваншу “КПУ” та “хапання” гостей за плей-офф призвели до непоступливого бойовища. Кінець кожної з чвертей фіксував перевагу “на тоненького”. Та на радість місцевій публіці – три відрізки гри взяла “Козачка”.

Останню чверть запоріжанки розпочали з перевагою в 9 очок. Але гостям вдалося не тільки зрівнятися, а й вийти вперед. Це ніби по-спортивному розізлило “козачок”. В мить, коли чергове розчарування нависало дамоклевим мечем, господарки взяли волю в кулак і сказали … – досить! За нічийного рахунку на 8 хвилині завершальної чверті капітан “КПУ” Ольга Сівакова зловила кураж та заробила для колективу сім очок. Опонентки відповіли лише раз. А отже – перша перемога підопічних Вікторії Большакової в “Юності”. Кінцевий рахунок матчу – 76:71- на користь “Козачки”. В суботу ,19 січня, ці команди зустрінуться ще раз. Початок гри об 11:30.