+3°

+3°

Триває чемпіонат України з гандболу серед команд Суперліги

06.12.2018, 18:04

11 тур національної першості ознаменувався запорізьким дербі. На арені спорткомплексу ZTR місцевий Буревісникприймав ЗНТУ – ЗАБ”.
ЗНТУ-ЗАБ” – молода команда, мета якої готувати спортсменів до виступів за лідера українського гандболу – Мотор”. Аналогічна ситуація й у Буревісника”. Їхні гравці працюють, щоб поповнити лави “ZTR”. В очному протистоянні колективи демонстрували максимальну самовідданість, щоб у найближчому майбутньому їхні мрії втілились у реальність. Незважаючи на домінування “ЗНТУ”, підопічні Олександра Резанова намагалися жорстко оборонятись. Кілька разів доволі ефектно поцілили у ворота суперника. Однак за підсумками першої чверті поступились – 16:27, чому керманич важко знаходить пояснення.

У другому таймі майбутні моторівці продовжували нарощувати перевагу. Дуже якісно діяв їхній перспективний голкіпер – Рудольф Бородай, не даючи ЗТР”у скоротити відставання. Маючи майже недосяжний відрив у рахунку, Ростислав Ланевич дав шанс показати себе іншому воротарю – Олександру Білому. Той не підвів керманича. Та й загалом наставник гостей залишився роботою підопічних задоволений .

Наразі “ЗНТУ-ЗАБ” має 15 очок та посідає першу сходинку у турнірній таблиці. За ним йдуть “Мотор” та “ZTR” із 14-ма пунктами та 3-ма поєдинками у запасі. «Буревісник” на цю мить один із аутсайдерів.