+3°

+3°

Триває чемпіонат України з волейболу серед жіночих команд Суперліги

12.02.2019, 18:41

Запорізька “Орбіта” в рамках 4-го туру зустрілась із лідером національних змагань – южненським “Хіміком”. Матчі проходили на паркеті спорткомплексу ЗНУ.
У першому поєдинку між “Орбітою” та “Хіміком” перевага повністю належала гостям. Южненський колектив упевнено взяв три сети – 25-22, 25-14 та 25-18. Таким чином непереможність нашого головного конкурента у боротьбі за чемпіонство не підлягала сумнівам. Але другого дня господарки все ж похитнули беззаперечний авторитет лідера Суперліги. Програвши дві партії та поступаючись у третій, запоріжанки максимально активізували резерви, напрацьовані під наставництвом видатного Володимира Бузаєва. У результаті – переломили хід завершального, як би хотілося “Хіміку”, сету. Взявши гору над опонентом 27-25 , “Орбіта” забезпечила публіці ще деякий час яскравого та естетичного волейболу.

Не менш конкурентноспроможно господарки виглядали й у четвертій партії. Підопічні Володимира Бузаєва були близькими до другої поспіль міні-сенсації. Під завісу сету табло фіксувало рахунок 23:24 на користь “Хіміка”. Лише одного балу не вистачало Запоріжжю, аби зрівнятися з фаворитом національної першості та, можливо, взяти ще одну частинку гри на свою користь. Однак за раніше згаданого відставання в 1 очко м’яч із боку “Орбіти” по-зрадницьки полетів в аут. Тож 25:23 – гору бере місто Южне та виграє матч.

Після цієї перемоги волейболістки “Хіміка” зміцнюють лідерство в турнірній таблиці. Наразі в них 64 очки. З 22-х ігор представниці Южного мають 21 перемогу та лише одну поразку від клубу “Волинь- Луцьк”. “Орбіта” на другій сходинці, маючи 48 пунктів. Замикає трійку лідерів “Білозгар Медуніверситет”.