+3°

+3°

Триває чемпіонат України з жіночого баскетболу серед команд Суперліги

11.12.2018, 18:25

У черговому турі другого кола змагань запорізька “Козачка-КПУ” приймала столичне “Динамо-НПУ”. Наразі киянки посідають першу сходинку у турнірній таблиці чемпіонату.

Друге коло Суперліги для “Козачки” розпочалось із психологічних випробувань. У матчі з “Київ-Баскетом” команді не змогла допомогти Ольга Сівакова. Через травму в кубкових іграх капітан “КПУ” вибула приблизно на місяць. Слідом пошкодження спіткало Яну Стрілько. Тож у матчі з “Динамо” запоріжанки грали без двох лідерів. Вже перша чверть майже усунула питання переможця. Господарки ніби не відчували паркет. Були проблеми з командним взаєморозумінням. Пішли вкрай незручні передачі, результат яких – аути. Як підсумок – 7:21.

Після перерви суттєвих змін не сталося. Гості нарощували перевагу. Влучність із боку “Козачки” кульгала. Дещо на престиж клубу попрацювала Ольга Черненко, забивши 2 триочкових. А загалом на велику перерву наш колектив пішов з відставанням у 20 пунктів.

Останні дві чверті теж пройшли без інтриги. Лідер поточного сезону довів перемогу до розгрому – 72:39. Наступний матч БК “Козачка-КПУ” зіграє 13 грудня проти “Вінницьких блискавок”. Матч відбудеться у спорткомплексі Класичного приватного університету.